HATIRLANMAYA DEĞER FİKİRLER

*Hazine sandığı içinizdedir. Yürekten arzuladığınız şeylerin karşılığını almak için kendi içinize bakın.

*Bütün çağların büyük adamlarının sırrı, bilinçaltlarının güçleriyle temas kurabilmeleri ve bunları ortaya çıkarabilmeleriydi.

*Bilinçaltınız bütün sorulara cevap verebilir. Uyumadan önce bilinçaltınıza, ‘’ Saat altıda kalkmak istiyorum’’ derseniz, sizi tam o saatte uyandıracaktır.

*Bilinçaltınız bedeninizin inşaatçısıdır ve sizi iyileştirebilir. Her gece kafanızda mükemmel bir sağlık fikriyle uyuyun; sadık hizmetkarınız olan bilinçaltınız size itaat edecektir.

*Her düşünce bir neden, her koşul ise bir sonuçtur.

*Kitap yazmak, harika bir oyun yazmak, dinleyiciler karşısında daha iyi konuşma yapmak istiyorsanız; bu fikri sevgiyle ve inanarak bilinçaltınıza aktarın. Bilinçaltınız size karşılık verecektir.

Content/images/5315f9a5-78e9-4bd1-8de6-8fb1999007bd.jpg

*Siz, gemiyi yöneten kaptan gibisiniz. Kaptan doğru komutlar vermelidir; aksi halde gemi enkaza dönebilir. Aynı şekilde siz de bütün deneyimlerinizi kontrol eden ve yöneten bilinçaltınıza doğru komutlar ( düşünceler ve imgeler ) vermelisiniz.

*Asla ‘’ Buna param yetmez’’ ya da ‘’ Bunu yapamam’’ gibi ifadeler kullanmayın. Bilinçaltınız sözünüzü dinler. İstediğiniz şeyi yapmak için paranız ya da yeteneğiniz olmadığını görür. Olumlu bir biçimde,

‘’ Bilinçaltımın gücü sayesinde her şeyi yapabilirim’’ deyin.

*Hayatın yasası, inanç yasasıdır. İnanç, zihninizdeki düşüncedir. Size zarar verecek ya da sizi incitecek şeylere inanmayın. Bilinçaltınızın sizi iyileştirme, güçlendirme, zenginleştirme ve size ilham verme gücüne inanın. İnanmanız halinde bunlar gerçekleşir.

Content/images/6a8d955a-3a2e-46b8-aad5-6e54fb7da823.jpg

*Düşüncelerinizi değiştirirseniz, kaderinizi değiştirirsiniz.

 

Siz ruhunuzun ( bilinçaltınızın ) kaptanı ve kaderinizin efendisisiniz, Unutmayın, seçme yeteneğiniz var. Hayatı seçin! Sevgiyi seçin! Sağlığı seçin! Mutluluğu seçin!

 

Bilinçaltının Gücü kitabından…