*Bilinçaltınız, vücudunuzun bütün hayati süreçlerini kontrol eder ve bütün sorunların çözümünü bilir.

*Uyumadan önce, bilinçaltınıza belirli isteğinizi iletin ve onun mucizeler yaratan gücünü kendinize kanıtlayın.

*Bilinçaltınıza ilettiğiniz her şey, koşullar, deneyimler ve olaylar olarak uzay ekranında ifade edilir. Bu nedenle bilincinizin benimsediği bütün fikir ve düşüncelere dikkat etmelisiniz.

*Etki ve tepki yasası evrenseldir. Düşünceniz etkidir. Tepki de bilinçaltınızın düşüncenize vereceği otomatik karşılıktır. Düşüncelerinize dikkat edin!

*Hayal kırıklığı, tatmin olmayan arzularınıza bağlıdır. Eğer engeller, ertelemeler ve zorluklar üzerinde durursanız, bilinçaltınızda buna bağlı olarak karşılı verecek ve kendi iyiliğinize engel olacaktır.

Content/images/aaa16eb6-2b54-4c1b-a8d1-84614e211f7f.png

*Eğer bilinçli bir şekilde şunu söylerseniz, Hayat Prensibi içinizde ritmik ve uyumlu bir biçimde akacaktır: ‘’ Bana bu arzuyu veren bilinçaltı gücün şuanda içimde bunu gerçekleştirdiğine inanıyorum. ‘’ Bu, bütün uyuşmazlıkları çözer.

*Üzüntü, endişe ve korkuyla kalbinizin, ciğerlerinizin ve diğer organların normal ritmine müdahale edebilirsiniz. Bilinçaltınızı uyum, sağlık ve huzur ile ilgili düşüncelerle beslerseniz, vücudunuzun bütün fonksiyonları yeniden normale dönecektir.

*Bilincinizi en iyiye yönelik beklentilerinizle meşgul edin. Böylece bilinçaltınız sadakatle, alışılageldiğiniz düşünce biçiminizi yeniden oluşturacaktır.

*Mutlu sonu, sorunlarınızın çözüldüğünü hayal edin, başarının heyecanının hissedin; bilinçaltınız hayal ettiklerinizi ve hissettiklerinizi kabul edecek ve bunları gerçek kılmaya çalışacaktır.

Content/images/a427038d-09e3-4720-a036-2a0550a84ad9.jpg

Arzu ettiğiniz sonucu hayal edin ve onun gerçekleştiğini düşünün. Artık bu yolu izleyebilir ve kesin sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

Bilinçaltının Gücü kitabından…